آببند دوجزئی استخرIZOCEMENTایران پومکس pomex

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله.

در محیط زیبای Upcote Farm در چلدنام، سال 2000، جشنواره های درختی، اگرچه به اندازه کافی خوش شانس بوده اید، جشنواره ی درختان به شمار می رود … این جشنواره را در سال 2008 هنگامی که روبن به عنوان سرفصل بود پیدا کردم اما حتی چند هفته قبل از جشنواره، طرفداران ما هنوز تصمیم گرفتند که بجنگند، و پسر خوشحالم که می کردم … در حال جشنواره کوچک 5000 ظرفیتی بودم اما به اندازه کافی نبودم 20 دقیقه ایستادمدر بارها و توالت ها. تعادل بین جو و قابلیت دسترسی دوم به هیچ وجه نیست. استراحت غذا همه دست برداشت شده است، همانند سیری های محلی / آبجو و آبجو، سازمان دهندگان واقعا آن را در سر داشتند، می توانید بگویید که آنها خودشان هستند، و همچنین بعضی ها اسامی بزرگ، آن را واقعا برای هر فن موسیقی نوع.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

آببند دوجزئی استخرIZOCEMENTایران پومکسizocement pomex

توضیحات آببند دوجزئی استخر izocement
آببند دوجزئی استخرIZOCEMENT- ایزوسمنت پومکس – عایق استخر ایزوسمت – عایق رطوبتی سیمان پلیمری – عایق رطوبتی – چسب آببند استخر – عایق پلیمری دو جزئی

پلیمر سیمانی انعطاف پذير آببند دو جزئی IZOCEMENT ، سيماني است كه به صورت مايع استفاده مي شود، لايه اي ضد آب براي محافظت از بتن و ملات .انعطاف پذيري، چسبندگي عالي، دوام و قدرت پوشش تركها از ویژگی های ایزوسمنت می باشد. پلیمر سیمانی را مي توان در سطوح سيماني مختلف، سازه هاي دريايي، عايق بندي زير زمينها، عايق بندي مناطق مرطوب، سقفها، استخرها، مخازن آب و … بكار برد. از مزایای IZOCEMENT می توان به كشش و انعطاف عالي، غير سمي بودن، استفاده در مخازن آب شرب، چسبندگي عالي ایزوسمنت و اجرای آسان آن اشاره نمود.

خرید چسب123 خرید چسب بتن خرید چسب کاشی خرید ضد شوره آجر

مزایا ایزوسمنت نسبت به عایق کاری متداول ایران پومکس

سیستمهای عایق کاری کنونی که از مواد آلی خالص می باشد ، نفوذ و چسبندگی خوبی به سطوح سیمانی و بتنی ندارد . از این رو پس از اندک زمانی و پس از گذشت یک دوره سرمایش- گرمایش ( به دلیل عدم تطابق ظرفیت گرمایی سیمان و قیر) به راحتی از سطح زیرین خود جدا میشوند.این امر بتدریج  سبب نفوذ و انباشته شدن آب در پشت لایه عایق میشود.

موارد مصرف آببند دوجزئیایران پومکس IZOCEMENT

 • پی ساختمان و زیرزمین، چاله آسانسور و آبریزگاه ها
 • سرویس ها نظیر حمام ، توالت ، آشپزخانه
 • بام و سطوح باران گیر
 • رطوبت از سطوح خارجی

خرید چسب123 خرید چسب بتن خرید چسب کاشی خرید ضد شوره آجر

مشخصات عایق پلیمری دو جزئی ایزوسمنت ایران پومکس

ظاهر محصول : پودر خاکستری  +  رزین بی رنگ

بسته بندی : کیسه 20 کیلو گرم + رزین 10 لیتر

نسبت مخلوط : 20کیلوگرم پودر + 10 لیتر مایع

میزان مصرف عایق استخر ایزوسمت  :  20 + 10  برای  30  متر مربع

خرید چسب123 خرید چسب بتن خرید چسب کاشی خرید ضد شوره آجر

مزایا عایق استخر ایزوسمنت پومکس  IZOCEMENT pomex

 1. IZOCEMENT نیار به گرما و حرارت ندارد
 2. آببند دوجزئی استخرIZOCEMENT به صورت یک لایه یکپارچه با چسبندگی کافی به دو طرف زیر کار و روی کار اجرا میشود.
 3. IZOCEMENT قابلیت رنگ آمیزی دارد.
 4. عایق پلیمری دو جزئی یا ایزوسمنت علاوه بر تحمل فشار هیدرو استاتیک (فشار مثبت)، فشار منفی را نیز تحمل میکند.
 5. عایق رطوبتی سیمان پلیمریIZOCEMENT چیدمان تأسیسات زیر کار را بهم نمیریزد.
 6. ظرافت آببندی در کنج های سرویس ها با ایزوسمنت
 7. به ضخامت حدود 3-2 میلیمتر است که حداقل در دو لایه و به فاصله 5-2 ساعت اجرا میگردد
 8. اجرا آببند دوجزئی استخرIZOCEMENT در سطوح افقی و عمودی
 9. دوام در برابر گرما، و سرمای زیاد ،ایزوسمنت
 10. سهولت تعمیرات و افزایش سطح عایق کاری با IZOCEMENT
 11. اجرای یک لایه مجدد در کف، پس از کاشی کاری دیوار
 12. IZOCEMENT اطمینان از عایق کاری را به شدت بالا میبرد.

خرید چسب123 خرید چسب بتن خرید چسب کاشی خرید ضد شوره آجر

ویژگی های عایق رطوبتی سیمان پلیمری IZOCEMENT pomex

دوام بالا: IZOcement در برابر تابش آفتاب پایداری خوبی دارد و دچار ترک خوردگی ، خشکی و یا جدایی از سطح زیرین نمیشود.

تحمل فشار هیدرولیکی منفی: IZOcement  با دارا بودن خاصیت توام سیمان و پلیمر.و به دلیل نفوذ در عمق لایه های زیرین و یکی شدن با بدنه .نیز چسبندگی بسیار بالا ایزوسمنت ، فشار هیدرولیکی منفی را تا 2 متر ارتفاع آب به راحتی تحمل می کند. این بدان معناست که اجرای عایق استخرها (به ویژه استخرهایی که در کنار فضای سبز قراردارند) و سازه های مشابه با استفاده از سیمان لاستیکی یا ایزوسمنت آنها را در بازه زمانی طولانی تری از تعمیرات ناشی از نفوذ رطوبت به پشت عایق بی نیاز می کند.

خرید چسب123 خرید چسب بتن خرید چسب کاشی خرید ضد شوره آجرخرید چسب123 خرید چسب بتن خرید چسب کاشی خرید ضد شوره آجرخرید چسب123 خرید چسب بتن خرید چسب کاشی خرید ضد شوره آجر

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *